Etapa 14 Vineri 08 Martie
Victoria Chirnogi - Juventus Bucureşti 15:00
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS Urban Titu 15:00
Eolica 2010 Dobrogea - Rapid Feteşti 15:00
CSM Focşani - Metaloglobus Bucureşti 15:00
Rapid II Bucureşti - Viitorul Axintele 15:00
Sportul Studenţesc II Bucureşti - CSM Râmnicu Sărat 15:00
Etapa 15 Vineri 15 Martie
Juventus Bucureşti - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 15:00
ACS Urban Titu - Eolica 2010 Dobrogea 15:00
Rapid Feteşti - CSM Focşani 15:00
Gloria Buzău - Rapid II Bucureşti 15:00
Viitorul Axintele - Sportul Studenţesc II Bucureşti 15:00
CSM Râmnicu Sărat - Victoria Chirnogi 15:00
Etapa 16 Vineri 22 Martie
Victoria Chirnogi - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 15:00
Eolica 2010 Dobrogea - Juventus Bucureşti 15:00
CSM Focşani - ACS Urban Titu 15:00
Rapid II Bucureşti - Metaloglobus Bucureşti 15:00
Sportul Studenţesc II Bucureşti - Gloria Buzău 15:00
CSM Râmnicu Sărat - Viitorul Axintele 15:00
Etapa 17 Vineri 29 Martie
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - Eolica 2010 Dobrogea 15:00
Juventus Bucureşti - CSM Focşani 15:00
Rapid Feteşti - Rapid II Bucureşti 15:00
Metaloglobus Bucureşti - Sportul Studenţesc II Bucureşti 15:00
Gloria Buzău - CSM Râmnicu Sărat 15:00
Viitorul Axintele - Victoria Chirnogi 15:00
Etapa 18 Vineri 05 Aprilie
Victoria Chirnogi - Eolica 2010 Dobrogea 17:00
CSM Focşani - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 17:00
Rapid II Bucureşti - ACS Urban Titu 17:00
Sportul Studenţesc II Bucureşti - Rapid Feteşti 17:00
CSM Râmnicu Sărat - Metaloglobus Bucureşti 17:00
Viitorul Axintele - Gloria Buzău 17:00
Etapa 19 Vineri 12 Aprilie
Eolica 2010 Dobrogea - CSM Focşani 17:00
Juventus Bucureşti - Rapid II Bucureşti 17:00
ACS Urban Titu - Sportul Studenţesc II Bucureşti 17:00
Rapid Feteşti - CSM Râmnicu Sărat 17:00
Metaloglobus Bucureşti - Viitorul Axintele 17:00
Gloria Buzău - Victoria Chirnogi 17:00
Etapa 20 Vineri 19 Aprilie
CSM Focşani - Victoria Chirnogi 17:00
Rapid II Bucureşti - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 17:00
Sportul Studenţesc II Bucureşti - Juventus Bucureşti 17:00
CSM Râmnicu Sărat - ACS Urban Titu 17:00
Viitorul Axintele - Rapid Feteşti 17:00
Gloria Buzău - Metaloglobus Bucureşti 17:00
Etapa 21 Vineri 26 Aprilie
Eolica 2010 Dobrogea - Rapid II Bucureşti 17:00
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - Sportul Studenţesc II Bucureşti 17:00
Juventus Bucureşti - CSM Râmnicu Sărat 17:00
ACS Urban Titu - Viitorul Axintele 17:00
Rapid Feteşti - Gloria Buzău 17:00
Victoria Chirnogi - Metaloglobus Bucureşti 17:00
Etapa 22 Vineri 03 Mai
Rapid II Bucureşti - CSM Focşani 18:00
Sportul Studenţesc II Bucureşti - Eolica 2010 Dobrogea 18:00
CSM Râmnicu Sărat - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 18:00
Viitorul Axintele - Juventus Bucureşti 18:00
Gloria Buzău - ACS Urban Titu 18:00
Metaloglobus Bucureşti - Rapid Feteşti 18:00
Etapa 23 Vineri 10 Mai
CSM Focşani - Sportul Studenţesc II Bucureşti 18:00
Eolica 2010 Dobrogea - CSM Râmnicu Sărat 18:00
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - Viitorul Axintele 18:00
Juventus Bucureşti - Gloria Buzău 18:00
ACS Urban Titu - Metaloglobus Bucureşti 18:00
Victoria Chirnogi - Rapid Feteşti 18:00
Etapa 24 Vineri 17 Mai
Rapid II Bucureşti - Victoria Chirnogi 18:00
CSM Râmnicu Sărat - CSM Focşani 18:00
Viitorul Axintele - Eolica 2010 Dobrogea 18:00
Gloria Buzău - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 18:00
Metaloglobus Bucureşti - Juventus Bucureşti 18:00
Rapid Feteşti - ACS Urban Titu 18:00
Etapa 25 Vineri 24 Mai
Rapid II Bucureşti - Sportul Studenţesc II Bucureşti 18:00
CSM Focşani - Viitorul Axintele 18:00
Eolica 2010 Dobrogea - Gloria Buzău 18:00
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - Metaloglobus Bucureşti 18:00
Juventus Bucureşti - Rapid Feteşti 18:00
Victoria Chirnogi - ACS Urban Titu 18:00
Etapa 26 Vineri 31 Mai
Sportul Studenţesc II Bucureşti - Victoria Chirnogi 18:00
CSM Râmnicu Sărat - Rapid II Bucureşti 18:00
Gloria Buzău - CSM Focşani 18:00
Metaloglobus Bucureşti - Eolica 2010 Dobrogea 18:00
Rapid Feteşti - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 18:00
ACS Urban Titu - Juventus Bucureşti 18:00
N.R- unele meciuri se pot juca si sambata dar de la aceiasi ora.
Victoria Chirnogi - Juventus Bucureşti 15:00
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS Urban Titu 15:00
Eolica 2010 Dobrogea - Rapid Feteşti 15:00
CSM Focşani - Metaloglobus Bucureşti 15:00
Rapid II Bucureşti - Viitorul Axintele 15:00
Sportul Studenţesc II Bucureşti - CSM Râmnicu Sărat 15:00
Etapa 15 Vineri 15 Martie
Juventus Bucureşti - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 15:00
ACS Urban Titu - Eolica 2010 Dobrogea 15:00
Rapid Feteşti - CSM Focşani 15:00
Gloria Buzău - Rapid II Bucureşti 15:00
Viitorul Axintele - Sportul Studenţesc II Bucureşti 15:00
CSM Râmnicu Sărat - Victoria Chirnogi 15:00
Etapa 16 Vineri 22 Martie
Victoria Chirnogi - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 15:00
Eolica 2010 Dobrogea - Juventus Bucureşti 15:00
CSM Focşani - ACS Urban Titu 15:00
Rapid II Bucureşti - Metaloglobus Bucureşti 15:00
Sportul Studenţesc II Bucureşti - Gloria Buzău 15:00
CSM Râmnicu Sărat - Viitorul Axintele 15:00
Etapa 17 Vineri 29 Martie
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - Eolica 2010 Dobrogea 15:00
Juventus Bucureşti - CSM Focşani 15:00
Rapid Feteşti - Rapid II Bucureşti 15:00
Metaloglobus Bucureşti - Sportul Studenţesc II Bucureşti 15:00
Gloria Buzău - CSM Râmnicu Sărat 15:00
Viitorul Axintele - Victoria Chirnogi 15:00
Etapa 18 Vineri 05 Aprilie
Victoria Chirnogi - Eolica 2010 Dobrogea 17:00
CSM Focşani - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 17:00
Rapid II Bucureşti - ACS Urban Titu 17:00
Sportul Studenţesc II Bucureşti - Rapid Feteşti 17:00
CSM Râmnicu Sărat - Metaloglobus Bucureşti 17:00
Viitorul Axintele - Gloria Buzău 17:00
Etapa 19 Vineri 12 Aprilie
Eolica 2010 Dobrogea - CSM Focşani 17:00
Juventus Bucureşti - Rapid II Bucureşti 17:00
ACS Urban Titu - Sportul Studenţesc II Bucureşti 17:00
Rapid Feteşti - CSM Râmnicu Sărat 17:00
Metaloglobus Bucureşti - Viitorul Axintele 17:00
Gloria Buzău - Victoria Chirnogi 17:00
Etapa 20 Vineri 19 Aprilie
CSM Focşani - Victoria Chirnogi 17:00
Rapid II Bucureşti - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 17:00
Sportul Studenţesc II Bucureşti - Juventus Bucureşti 17:00
CSM Râmnicu Sărat - ACS Urban Titu 17:00
Viitorul Axintele - Rapid Feteşti 17:00
Gloria Buzău - Metaloglobus Bucureşti 17:00
Etapa 21 Vineri 26 Aprilie
Eolica 2010 Dobrogea - Rapid II Bucureşti 17:00
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - Sportul Studenţesc II Bucureşti 17:00
Juventus Bucureşti - CSM Râmnicu Sărat 17:00
ACS Urban Titu - Viitorul Axintele 17:00
Rapid Feteşti - Gloria Buzău 17:00
Victoria Chirnogi - Metaloglobus Bucureşti 17:00
Etapa 22 Vineri 03 Mai
Rapid II Bucureşti - CSM Focşani 18:00
Sportul Studenţesc II Bucureşti - Eolica 2010 Dobrogea 18:00
CSM Râmnicu Sărat - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 18:00
Viitorul Axintele - Juventus Bucureşti 18:00
Gloria Buzău - ACS Urban Titu 18:00
Metaloglobus Bucureşti - Rapid Feteşti 18:00
Etapa 23 Vineri 10 Mai
CSM Focşani - Sportul Studenţesc II Bucureşti 18:00
Eolica 2010 Dobrogea - CSM Râmnicu Sărat 18:00
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - Viitorul Axintele 18:00
Juventus Bucureşti - Gloria Buzău 18:00
ACS Urban Titu - Metaloglobus Bucureşti 18:00
Victoria Chirnogi - Rapid Feteşti 18:00
Etapa 24 Vineri 17 Mai
Rapid II Bucureşti - Victoria Chirnogi 18:00
CSM Râmnicu Sărat - CSM Focşani 18:00
Viitorul Axintele - Eolica 2010 Dobrogea 18:00
Gloria Buzău - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 18:00
Metaloglobus Bucureşti - Juventus Bucureşti 18:00
Rapid Feteşti - ACS Urban Titu 18:00
Etapa 25 Vineri 24 Mai
Rapid II Bucureşti - Sportul Studenţesc II Bucureşti 18:00
CSM Focşani - Viitorul Axintele 18:00
Eolica 2010 Dobrogea - Gloria Buzău 18:00
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - Metaloglobus Bucureşti 18:00
Juventus Bucureşti - Rapid Feteşti 18:00
Victoria Chirnogi - ACS Urban Titu 18:00
Etapa 26 Vineri 31 Mai
Sportul Studenţesc II Bucureşti - Victoria Chirnogi 18:00
CSM Râmnicu Sărat - Rapid II Bucureşti 18:00
Gloria Buzău - CSM Focşani 18:00
Metaloglobus Bucureşti - Eolica 2010 Dobrogea 18:00
Rapid Feteşti - AFC Dunărea 2005 Călăraşi 18:00
ACS Urban Titu - Juventus Bucureşti 18:00
N.R- unele meciuri se pot juca si sambata dar de la aceiasi ora.